Ujędrnianie brzucha

Ujędrnianie brzucha 30+, likwidacja rozstępów i rozciągniętej skóry.

Brzuszek jest często powodem wielu problemów u kobiet, zazwyczaj jest on zbyt duży, zwiotczały i przebarwiony, nic dziwnego skoro nasza skóra narażona jest na wiele negatywnych czynników mowa tutaj przede wszystkim o opalaniu się, ciąży.

Brzuch jednak nie musi być źródłem naszych kompleksów, jeśli dobrze o niego zadbamy, ponadto ta cześć ciała jest dość łatwa do modelowania, więc nie musimy się katować dietami lub nie ludzkimi ćwiczeniami wystarczy tylko z wysiłkiem połączyć odpowiednie kosmetyki. Zabiegi tymi preparatami mogą skutecznie zmniejszyć obwód talii nawet o pięć centymetrów i wyraźnie wyszczuplić naszą sylwetkę.

Największym problemem kobiet w wieku trzydziestu i więcej lat jest brzuch zbyt mało jędrny oraz z dużą ilością cellulitu. Podobny problem spotyka kobiety, które niedawno urodziły swoje baby i mają rozciągniętą skórę na brzuchu lub rozstępy. Aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała wystarczy tylko zakupić odpowiednie preparaty spalające tkankę tłuszczową. Kosmetyki te produkowane są na bazie kofeiny, guarany oraz wielu witamin, które w szybkim tempie odbudowują włókna kolagenowe i uelastyczniają skórę ciała. Aby kuracja taka przyniosła skutki trzeba kosmetyki dość często stosować nawet kilka razy na dzień dobrze też jest w tym czasie naciągać skórę oraz ją masować, ponieważ wtedy szybciej dochodzi do jej uelastycznienia.

Domową kurację można też wspomagać w salonie kosmetycznym, tutaj polecany jest zabieg o nazwie zaffiro jego działanie polega na masowaniu brzucha specjalną głowicą, która dodatkowo emituje promieniowanie podczerwone dzięki niemu bardzo szybko rozgrzaniu ulegają nawet najgłębsze partie naszej skóry wspomaga to też proces spalania tkanki tłuszczowej. Po kilku wizytach w salonie kosmetycznym nasza skóra wyraźnie zostaje ujędrniona i napięta.

Kolejnym zabiegiem polecanym dla osób mających problem z brzuszkiem jest zabieg rewitalizująco - ujędrniający. Aby go przeprowadzić na skórę brzucha nakładana jest specjalna ampułka, której zadaniem nadrzędnym jest regeneracja skóry oraz wzmocnienie włókien kolagenowych. Kolejnym krokiem jest długi masaż, dzięki któremu substancje oraz związki zawarte w ampułce szybko trafiają do skóry i zostają przez nią wchłonięte.

Pomimo różnorodności zabiegów na problemy związane z jedrnością skóry na brzuchu, czy raczej utratą tej jędrności i rozciągnięciu skóry szczególnie po ciąży, jak również pojawieniem się rozstępów ciężko podjąć dobrą decyzję jaki zabieg kosmetyczny wybrać. Jednak musisz przyznać, że najlepszym rozwiązaniem są zabiegi, przy pomocy których możemy zadziałać bezpośrednio na problem. Wiadomym jest, że ingerencja na problem im dokładniejsza tym bardziej skuteczna. Spróbujmy więc nasze działania uszeregować.

Najmniejszą skutecznością będzie więc wmasowywanie ręcznie jakiegoś preparatu na ujędrnienie skóry - bo przecież nie dokładnie o skórę chodzi tylko o tkankę pod skórą. Ile jesteś w stanie wmasować takiego preparatu? Odpowiem ci, maksymalnie 5 ml. Chcesz przykładu? Prosze. Ile kremu z próbki wmasujesz w twarz? Mi osobiście taka mała próbka 5ml starcza na dwa razy, a czasami próbka 2ml to i tak dużo, żeby moja skóra to przyjęła. Ok, ale brzuch to większa powierzchnia, ale też grubsza skóra. Więc należy przyjąć właśnie taką ilość jako odpowiednik ilości.

Największą skutecznością będzie wprowadzenie odpowiedniego dermokosmetyku działającego ujędrniająco bądź przeciw rozstępom bezpośrednio w porządane okolice. Tutaj znowu mamy różne metody. Możemy tego dokonać za pomocą igły i strzykawki poprzez wstrzyknięcie odpowiednigo preparatu. Jednak jak pomyślę ilu trzeba nakłóć by wprowadzić odpowiednie ilości kosmetyku, brr.

Na szczęście możemy uniknąć igły i strzykawki a jednocześnie wprowadzić pod skórę duże ilości kosmetyku. Ostatnimi czasy pojawiła się nowa metoda, szeroko już stosowana w USA. Mamy na myśli tzw. mezoporację Acthyderm. Za pomocą specjalnego urządzenia i nowoczesnej technologi możliwym stało się wprowadzenie w głębokie partie podskórne preparatów na ujędrnienie skóry, np. po ciąży, podobnych jak do tej pory wprowadzane były za pomocą igieł. W rzeczywistości mezoporacja Acthyderm została przyjęta przez FDA (Federal Drug Administration w USA) jako alterantywa dla wstrzyknięć igłowych, gdyż skuteczność mezoporacji to ponad 99,5% w porównaniu do zastosowania bezpośrednich iniekcji. Ciekawie ten temat został opisany na stronie Salonu kosmetycznego YASODA w Opolu. Więcej informacji na stronie tutaj: ujędrnianie skóry brzucha po ciąży. Najważniejszą jednak rzeczą jest zastosowanie oryginalnych, polecanych przez producenta tego urządzenia kosmetyków dedykowanych do ujędrniania skóry. W Polsce, nie wiedzieć czemu, w przeciwieństwie do wszystkich krajów gdzie wykorzystywana jest mezoporacja, stosuje się polskie zamienniki, których skuteczność można by określić na poziomie 10-20% tego co może zdziałać oryginalny kosmetyk do mezoporacji ukierunkowany na ujędrnienie skóry i tkanki podskórnej brzucha lub na pojawiające się i istniejące rozstępy, nie tylko na brzuchu.

Ujędrnianie skóry na brzuchu można też przeprowadzić za pomocą odpowiednich ćwiczeń, wystarczy tylko raz dziennie wygospodarować kilka minut na poranna gimnastykę, aby wzmocnić mięśnie oraz spalić zalęgający tłuszcz na brzuchu. Ćwiczenia jednak cieszą się mniejszym powodzeniem niż kosmetyki czy zabiegi kosmetyczne, ponieważ mało, kto ma na nie chęć oraz czas.

Wyszczuplanie brzuszka odbywa się zazwyczaj z powodów czysto estetycznych, czyli chcemy wyglądać pięknie i młodo tym czasem walka z tłuszczem na brzuszku wpływa też na nasze zdrowie, ponieważ tłuszcz na brzuchu może znaczenie obciążać nasze serce oraz prowadzić do wielu ciężkich chorób. Dlatego jak tylko zauważymy, że obwód w naszej talii się powiększa a na brzuchu przybywa tłuszczu powinniśmy zacząć kuracje im wcześniej ja rozpoczniemy tym większe będą jej rezultaty i szybciej spalimy zalęgający tłuszcz.

---------------------------------------

Linki reklamowe

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne: Salon kosmetyczny Opole Twoja uroda i piękno. Bądź piękna, zadbaj o cerę i urodę. Salon urody Opole Zabiegi kosmetyczne. krem nawilżający do twarzy koktajle do mezoterapii Jeśli masz suchą skórę wypróbuj kremy do twarzy, doskonały dla cery suchej i wrażliwej dla każdej kobiety. Dobre kosmetyki to kremy nawilżające z kwasem hialuronowym.
Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1, Opole | zagęszczanie rzęs Opole Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. Klinika Włosa - to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. | spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew