brwi

Czy pamiętasz o swoich brwiach?

Brwi są bardzo ważnym aspektem kobiecej urody, ponieważ dzięki nim można dowolnie powiększyć lub pomniejszyć oczy, dlatego też warto jest im poświecić kilka minut. Zabiegi, jakie wykonamy na naszych brwiach zależeć, będą przede wszystkim od tego, jaki kolor one posiadają.

Jeśli mamy jasne brwi wtedy na początku należy dodać im koloru, aby stały się bardziej wyraziste i odkryły zarys luku brwiowego. Brwi jasne wymagają od nas działania z wyczuciem, ponieważ muszą być ciemniejsze, ale nie powinny rzucać się w oczy i wyglądać jak najbardziej naturalnie.

Zanim jednak zaczniemy zabieg na naszych brwiach należy wszystkie włoski przyciemnić po to, aby sprawdzić ułożenie naszego luku brwiowego. Dzięki takiemu działaniu zobaczymy jak rosną brwi i jak j należy wydepilować.Salon kosmetyczny w Opolu | Salon urody Opole

W gabinecie kosmetycznym najczęściej brwi depilowane są z pomocą specjalnego wosku, ale jeśli wykonujemy regulacje sami w domu lepszym rozwiązaniem będzie peseta, to właśnie za jej pomocą wyrywamy pojedyncze włoski z cebulkami i nadajemy naszym brwiom prawdziwy wyraz. Kształt, jaki nam się pokaże powinien spełniać pewne kryteria, czyli luk powinien być grubszy u samej nasady a od polowy luku stopniowo się zwężać.

Ważnym aspektem jest tutaj też długość luku brwiowego dobrze, jeśli zachowane są pewne proporcje, czyli łuk zaczyna się od skrzydełka nosa i biegnie aż do wewnętrznego kącika oka tylko wtedy brwi pięknie się prezentują.

Troszkę inne zabiegi przeprowadzamy na naszych brwiach, jeśli są one koloru ciemnego. Ciemne brwi są bardzo piękne i modne, ale jeśli nie są odpowiednio wyregulowane wyglądają mało estetycznie. Dopiero, kiedy nadamy im właściwego kształtu nadadzą naszej twarzy wyrazu oraz elegancji. Ważną zaletą brwi ciemnych jest fakt, że nie trzeba ich malować wystarczy tylko odpowiednio je wyregulować.

Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać podczas regulacji jest usuniecie włosków znajdujących się u nasady nosa po to, aby brwi nie zrastały się. Jeśli dojdzie d ich połączenia wówczas sprawiają ze nos wydaje się dłuższy oraz optycznie zbliżają do siebie oczy, co nie wygląda dobrze. Do regulowania brwi ciemnych podobnie jak to miało miejsce w przypadku brwi jasnych używamy pesety za jej pośrednictwem pozbywamy się z okolicy brwi zbędnych włosków.Kosmetyczka Opole

W brwiach ciemnych bardzo ważnym aspektem jest ich kształt, ponieważ to one miedzy innymi decydują o naszej oprawie oczu. Jeśli luk będzie zbyt wysoki wówczas będzie wyglądało tak jakbyś zawsze była zdziwiona, jeśli zaś będzie zbyt nisko osadzony wtedy spojrzenie będzie pochmurne.

Jak widać brwi są bardzo ważnym elementem kobiecej urody można je nie tylko dowolnie modelować, ale tez i zadbać o ich zdrowy wygląd wystarczy tylko stosować odpowiednie kosmetyki czyli szczoteczkę która ułatwi nam rozczesywanie brwi szczególnie przydatna jest przy brwiach ciemnych ołówek który znakomicie podkreśli linię luku w brwiach jasnych oraz dobra pensete, powinna ona podsiać skośnie ścięty koniec ponieważ tylko wtedy będzie w stanie usunąć nawet najmniej widoczne włoski.

---------------------------------------

Linki reklamowe

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne: Salon kosmetyczny Opole Twoja uroda i piękno. Bądź piękna, zadbaj o cerę i urodę. Salon urody Opole Zabiegi kosmetyczne. krem nawilżający do twarzy koktajle do mezoterapii Jeśli masz suchą skórę wypróbuj kremy do twarzy, doskonały dla cery suchej i wrażliwej dla każdej kobiety. Dobre kosmetyki to kremy nawilżające z kwasem hialuronowym.
Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1, Opole | zagęszczanie rzęs Opole Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. Klinika Włosa - to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. | spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew